Nepodceňujte výběr

I když si možná myslíte, že v případě šatních skříněk plechových není nutný pečlivý výběr, mýlíte se. Pokud totiž chcete, aby se vaši zaměstnanci či návštěvníci vašeho sportovního areálu cítili skutečně komfortně, měli byste výběr tohoto druhu nábytku dobře promyslet. Pokud si nevíte rady, rádi bychom vám poradili s výběrem. Naše rady jsou zcela zdarma. Jelikož máme v tomto oboru bohaté zkušenosti, dokážeme vám poradit zcela s přehledem. Pomůžeme vám vybrat kvalitní šatní skříňky, které se budou skvěle hodit do vašeho interiéru a samozřejmě na sto procent splní svůj účel.

 
Důležitá rozhodnutí
 
V první řadě byste se měli rozmyslet, pro který materiál se rozhodnete. Pokud potřebujete nakoupit větší množství skříněk, určitě pro vás bude důležitá cena. Proto se v šatnách nejčastěji využívají právě kovové skříňky. Jsou cenově nejvýhodnější. To však není jejich jediná výhoda. Další velkou výhodou tohoto materiálu je jeho vysoká odolnost. Ta je v tomto případě skutečně potřeba. V našem obchodě vám také nabízíme skříňky s kovovým korpusem a dřevěnými dveřmi, a také celodřevěné šatní skříňky. Výběr záleží pouze na vás a samozřejmě na vašem rozpočtu.
 
Jaká barva s vám hodí
 
Pokud jste se již rozhodli, jaký materiál si vyberete, nyní přichází na řadu rozhodování o barvě a dezénu. V našem obchodě vám nabízíme kovové skříňky s šedým korpusem a dveřmi v několika barvách:

•            šedá
•            antracit
•            modrá
•            červená
•            oranžová

U dřevěných šatních skříněk potom máte na výběr z dezénu buk, třešeň, javor, calvados, bříza či s barevnou laminovanou povrchovou úpravou v několika barvách. Pokud nejste spokojeni s nabízenými možnostmi, na přání vám rádi vyrobíme i jiné barevné kombinace šatních skříněk. Dále si vyberete, zdali dáte přednost skříňkám svařovaným či montovaným. Pokud opět chcete ušetřit, doporučujeme vám montovanou variantu.