Možná, že i vy patříte k těm, kteří si lámou hlavu s generálním úklidem bytu, domu, hotelu, nebo kanceláře. Trápí vás pohled na zašlapané koberce, ušpiněné potahy a zašlapaná schodiště, či terasy? Nevěšte hlavu! I tento problém se dá jednoduše a rychle řešit! Pokud bydlíte v Praze, nebo Středočeském kraji, možná že jste o nás již zaslechli právě v souvislosti se službami týkajících se speciálního čištění různých povrchů. A jaké služby vám tedy můžeme nabídnout?
čištění klasického textilního čalounění i kožených sedacích souprav (možnost čištění s nízkou
  vlhkostí, kdy je potah opět suchý do dvaceti minut) 
kočka na koberci
 
čištění koberců (hloubkové čištění systémem Rotovac)
čištění podlah (marmoleum, PVC, vinyl), včetně voskování, nebo PU nátěrů dle požadavků (volba
  příslušné technologie se odvíjí od materiálu a míře znečištění)
 
čištění žulových, kamenných a mramorových pochozích ploch, včetně schodišť (probíhá ve fázích
  chemického, mechanického, intentivního a parního čištění, které je šetrné, ale zároveň přináší
  skvělé výsledky)
 
 
Při výkonu všech těchto prací je pro nás prioritou individuální přístup ke každé zakázce. Vždy je pro nás prioritou dosažení co nejlepšího výsledku za pomocí moderních přístrojů renomovaných značek, které jsou skutečně prověřené a účinné. Totéž platí i o používaných čistidlech, jež si hravě poradí i s těmi nejodolnějšími skvrnami a celoplošnou Navíc po jejich nanesení zůstane povrch koberců i potahů příjemně hebký a provoněný. Atestované přípravky používáme také při čištění a impregnaci schodišť, takže jsou vhodná i do historických budov, jako jsou banky soudy a další.
 
Naši školení a pečliví pracovníci si hravě poradí s každým vaším požadavkem, a to i v čase, který pro
 vás bude nejpřijatelnější. Neváhejte oslovit profesionály, kteří se v této oblasti pohybují již řadu let, a vědí jak na to!