Dřevěná postel z masivu

Postele se vyrábí z masivu borovice. Postel z masivu 180×200 cm je vhodná do ložnic, studentských či dětských pokojů, na chatu, chalupu, do pokojů pro hosty, do penzionů i hotelů.
Kvalitní zpracování a dlouhá životnost
Masiv borovice vás jistě nezklame. Jedná se o velice povedené a kvalitní zpracování. Nadchne vás designem a oslní svým zpracováním. Kvalita je zde znát nejenom na materiálu, ale také na celkovém provedení. Oceníte jistě také dlouhou životnost a vysokou odolnost.
Estetika a design
romantická příprava

1) Tento typ lůžka se vyrábí v různém provedení. Vybírat si proto můžete z široké nabídky produktů a designů. Provedení může být přírodní lakované, bílé lakované, v barvě šedé, dubu nebo olše. Díky tomu si můžete vybrat dekor, který vám bude pasovat k vašemu stávajícímu nábytku v ložnici.
2) Tento typ je velký 180×200 cm. Skýtá dostatek prostoru pro dvě osoby. Svou velikostí se řadí mezi větší manželská dvoulůžka. V posledních letech se stává čím dál tím více populárnější a nahrazuje dřívější menší velikost o rozměru 160×200. V historii se právě tato menší lůžka používala jako klasická, v dnešní době je už daleko častěji nahrazuje větší velikost.
ložnice v podkroví

Velký prostor pro jedince

Pokud si chcete dopřát opravdu luxus a chcete spát na takovém lůžku sami, pak věřte, že na tomto typu budete mít opravdu dostatek místa a prostoru pro váš vydatný spánek.
· Převalujete se a máte rádi kolem sebe místo, když spíte? Dáváte přednost samotě? Máte samostatnou ložnici a chcete si dopřát luxusní prostor na spaní? V tom případě si můžete vybrat právě tuto velikost. Kvalitní provedení vám zajistí dokonalou stabilitu a pohodlný spánek každou noc.
Za velice nízké a líbivé ceny si můžete pořídit úplně nové a krásné lůžko, které bude kvalitní. Tento typ produktu si ceníme především kvůli jeho přednostem. Odolnost, stabilita, dlouhá životnost, ale také estetický vzhled a různé druhy dekorů, to vše je k dispozici, pokud si vyberete některý z tohoto typu lůžka. Dva metry dlouhé a široké 180 cm. To už je pořádný prostor na spaní a příjemné usínání.