Jak utužovat partnerský vztah?

Co si od vašeho vztahu představujete? Chcete prožít se svou partnerkou či partnerem dlouhodobý vztah, poznávat se, být neustále spolu, smát se spolu, prožívat po svém boku dobré a zlé. Trávit čas jen s druhou polovičkou a věnovat se neustále sami sobě? V tom případě není zcela jisté, že svého cíle dosáhnete. Pokud ano, pak vám gratulujeme a jste ona pověstná jehla v kupce sena. Ve vztahu dvou lidí totiž není důležité trávit neustále čas spolu, myslet neustále jeden na druhého, odečítat přání z jeho či jejích rtů.
stisk ženské a mužské ruky
Vztah dvou lidí bývá zpravidla založen na vyzrálosti obou partnerů a to tak, že se vzájemně neuzurpují, nechávají si nejen svůj osobní prostor, ale i volný čas na své zájmy a koníčky. Pro začínající partnerský vztah tato slova mohou být nepochopitelná, zvláště, pokud jsou zamilovaní.
Zamilovanost je ale něco jiného než partnerství. V období zamilovanosti dokážete přehlédnout chyby svého miláčka. Co přehlédnout. Vy je ani nevidíte! Nebo naopak se vám jeví jako roztomilé jednání.
Jenže zamilovanost časem odezní a vztah přechází do ustálenějšího denního režimu. Někdo již v tomto přechodu nevydrží a vztah opouští. Bývají to zpravidla nenapravitelní snílci a romantici. Určitý nadhled https://slovnik.seznam.cz/en-cz/%3Fq%3Dnadhled ve vztahu protknutý romantikou je jistě žádoucí, ale každodenní snění vztah neudrží.
Po zamilovanosti nastává jakýsi pravidelní rituál denního života a vy začínáte mít pocit, že to hezké již bylo. Mýlíte se. Pokud sundáte růžové brýle, a podíváte se na svého milého či milou střízlivým pohledem, pak se nezapomeňte podívat do zrcadla i vy sami.
dívka a chlapec se drží za ruce, láska
Začíná vám na vašem protějšku něco vadit? A co vy – máte pocit, že vy žádnou chybičku nemáte a vždy se chováte dle pravidel? Nezapomínáte druhému poděkovat, co pro vás dělá? Ocenit například to, že je spolehlivý. Všímáte si maličkostí, které utužují váš vztah? Objímáte se jen tak bez příčiny? Dokážete vyjádřit slovy či objetím, že je pro vás tím pravým, tou pravou? Vytvořte si svá malá tajemství, která znáte jen vy dva, tajemství, která vám připomenou ten daný okamžik. Mluvte spolu bez mobilu v ruce.
Aby mělo vaše partnerství budoucnost https://www.girltime.cz/ma-vas-vztah-budoucnost-podivejte-se-pravde-do-oci/ je jen ve vašich rukách a vašich srdcích.