Kvalitní zázemí pro váš pobyt v hlavním městě

Pokud máte v nejbližší době z nějakého důvodu namířeno do hlavního města, jistě se začínáte zabývat otázkou ubytování. Ne všichni si mohou dovolit ubytování v tamějších hotelech, ale věřte že levné ubytování v Praze se dá skutečně najít. Naše zařízení tuto možnost nabízí jak jednotlivcům, tak i skupinám. Ubytovat se tedy mohou dvojice, rodiny, pracovní, či školní skupiny. Každý zájemce o cenově přijatelné ubytování si z naší nabídky jistě vybere.
Muž s batohem na zádech držící v ruce telefon
Z Hlavního nádraží se k nám pohodlně dostanete metrem, stejně tak, jako ke všem kulturním památkám a zajímavostem, které chcete v Praze shlédnout. Po celodenním výletě si jistě rádi odpočinete v moderně a čistě zařízených pokojích STANDARD, vybavenými dvěma, až čtyřmi lůžky, dle vašeho výběru. Tyto pokoje disponují vlastní kuchyňkou s lednicí, TV a sdíleným sociálním zázemím. Další možností pro váš pohodlný a komfortní pobyt je typ pokoje COMFORT, kde jistě oceníte vlastní sociální zázemí a volbu dvou, až čtyř lůžek. Ani zde nechybí kuchyňský kout a TV. Pokud hodláte v hlavním městě strávit delší čas, doporučujeme zvážit rezervaci jednoho ze dvou typů našich GARSONEK A APARTMÁNŮ pro dvě, až osm osob. I zde je nové a kvalitní vybavení, sloužící k vaší naprosté spokojenosti, včetně zrekonstruovaných sociálních zázemí a kuchyněk. Právě tyto apartmány jsou hojně využívány rodinami s dětmi pro poněkud větší prostorové dispozice, oproti pokojům typu STANDARD a COMFORT, které využívají s oblibou zaměstnanci různých firem.

Muž a žena beroucí ze země cestovní tašky

Naplánujte si s předstihem svůj pobyt v naší moderně zařízené ubytovně a předejděte stresu z hledání noclehu na poslední chvíli. Oslovte nás prostřednictvím kontaktů uvedených na našich stránkách, kde naleznete také přehled cen za jednotlivé druhy pokojů a jejich fotogalerii. Vyberte si ten svůj a přijeďte se ubytovat do komfortních a pohodlných pokojů.