Malý záblesk světla rozbije tmu

Společnost Beghelli je známá po celém světě a přirozeně ji svým způsobem proslavilo právě světlo. Díky neúnavné práci odborníků a specialistů se vytváří neustále nové produkty, které jsou velmi přínosné pro interiérové, ale exteriérové svícení s odpovídajícími parametry. Na své si mohou přijít i provozovatelé ubytovacích služeb, případně průmyslových nebo jiných temných zón, které je třeba mít pod dohledem. Takové nouzové svítidlo Beghelli dokáže v mnohém ovlivnit celkovou situaci.

nouzové označení šipka s panáčkem

V podstatě podle provedení dokáže osvítit místa, která se ve tmě uzavřou a neposkytnou výchozí cestu ven. Mohou být v podobě nejen svítidel, které se budou instalovat na zeď nebo strop, ale i v podobě značení, kdy panáček se šipkou bude jasně a zřetelně určovat směr úniku a bezpečného východu. Nouzová svítidla by se nikdy neměla podceňovat a z bezpečnostního hlediska je třeba na ně myslet při vybudování objektu.

LED nouzové svítidlo

Jedná se o moderní technologii, a jak o mnohém již vypovídá označení LED, tak úspornou a ekologickou. Společnost jak je vidět buduje osvícení a světla v těch nejlepších parametrech pro svého zákazníka. Světla jsou přirozeně v tak velké a široké nabídce, že si vybere každý a tím se může svítidlo pěkně doladit podle interiéru celé provozovny. Dokonce je lze instalovat velmi jednoduše a snadno do sádrokartonu, což je velká výhoda. Dále se budou rozlišovat v jejich dovednosti nebo lépe řečeno v optice. Mnohdy se dá i vyměnit, podle prostoru, kde má sloužit.

osvětlení eskalátorů, tunelů atd.

Je třeba určit, zdali se bude více hodit:

  • Dlouhá – ta je především určena pro chodby a únikové cesty, které potřebují světlo rozptýlit na dálku.
  • Široká – je vhodná na místa pro hlavní oblasti budov, široké prostory atd.
  • Úzká – krásně bude jak na míru stvořená pro místnosti s vysokým stropem, případně nějakými překážkami na cestě, nebo zacílení například na hasicí přístroje.

Dobře zvolená optika dokáže skvěle posloužit na všech místech, a pokud si provozovatel není jistý správnou volbou, je dobré se obrátit na odborníky, kteří nejen poradí, ale i navrhnou rozmístění nouzových svítidel.