Muži a styl

Ono se to má tak. Stejně jako každá žena je i každý muž jiný. Některému záleží na tom, aby měl vše skutečně podle poslední módy, a jinému je to naprosto jedno. Tepláky a triko mu stačí k životu. Je spokojen sám se sebou. Nu, pokud v tom nechodí ven mezi lidi, tak je to čistě jeho osobní záležitost. Ale vyrazí li muž, zvláště mladý muž mezi lidi, měl by mít o módě alespoň základní představu. Ne, není nutno mít na sobě to co je momentálně nejdražší, ono to totiž až tak moc o penězích zase není. Bez vkusu a stylu na sobě může mít člověk věci za milion, ale bude vypadat řekněme slušně, poněkud nepřirozeně.Stylové doplňky.jpg
To, že se lze například slušně ošatit, aniž byste byli nucení vyloupit banku, nebo někoho bohatého majznout přes kokos, dokazuje spousta obchodů. Stylové oblečení pro muže onlinechlapje jen jedním z velkého množství. Podívejte se.
Při tom nejde samozřejmě jen o oblečení. Ale i o stylové doplňky. A také samozřejmě o obuv.
Můžeme si zde při této příležitosti vzpomenout na citát Christiana Louboutina. Ten prý kdysi pronesl tuto větu. „Boty změní řeč vašeho těla i váš životní postoj. Pozvednou vás fyzicky i psychicky.“ Pokud nevíte, kdo to je, tak vězte že pan Lauboutin jefrancouzský módní návrhář té nejluxusnější obuvi. A že u něj nakupuje elita, to už asi víte.Módní oděv.jpg
V každém případě je styl i móda také velmi ošidná. Co je „in“ dnes, nemusí už být zítra. Sledování webů a časopisů s touto tématikou by mělo patřit k pravidelným činnostem mladého muže, který chce někam prorazit. Pokud si neobstará svého poradce na tyto záležitosti, musí se holt starat sám. Což sice zabere čas, ale zase to pak zapůsobí ve společnosti.
Závěrem dlužno podotknout, že by takový muž měl vědět již dopředu kam jde a co tam půjde. Protože jinak se musí obléknout na společenský večer a jinak na důležité obchodní jednání. A doma si už zase může vzít ty tepláky.