Ten správný program na váš večírek

http://ostrava.thelittlegym.eu/oslavy Příprava svatební, nebo narozeninové oslavy zahrnuje celou řadu úkolů a povinností. Od zajištění vhodných prostor, přes pohoštění až po rozesílání pozvánek. Velkou pozornost je také třeba věnovat výběru hudby a doprovodnému programu, který by měl na scénu vstoupit ve správnou chvíli, kdy je kupříkladu třeba uvolnit poněkud upjatou atmosféru, a takzvaně prolomit ledy mezi jednotlivými skupinami hostů, což je příklad svatebních oslav, ale i firemních večírků.
Karty rozložené na černém podkladu
Jedním z ideálních tipů je https://www.vaskouzelnik.cz/galerie/firemni-vecirky/office-depot-mikromagie-na-firemnim-vecirku-koliba-praha vystoupení kouzelníka. Předem se vzdejte předsudků o muži s cylindrem na hlavě, který vás bude nudit omšelými triky, protože současná magie je úplně o něčem jiném! Tímto oborem se zabývám již dvanáct let a v poslední době spolupracuji také s mnoha firmami známých značek, kterým prezentuji dle požadavků jejich produkty, či služby právě prostřednictvím svých vystoupení. Jejich součástí může být i částečná, nebo celovečerní moderace, s níž mám dlouhodobou zkušenost, ale hlavním bodem je vystoupení v oblasti mikromagie, tedy kouzlení s kartami, mincemi, ale i s předměty zapůjčenými přímo hosty, kteří se navíc na tricích podílejí svojí osobní asistencí. Právě toto je nejlepší způsob zábavy, která přiláká všechny okolo stojící a přinutí je stát v němém úžasu nad mými kouzly, jež jsou do detailu propracována a doplněna vtipným komentářem.

Dvě smějící se ženy držící před sebou věnec ve tvaru srdce

Zavolejte mi na kontakt uvedený na stránkách a sdělte svoji představu. Rád se přizpůsobím každému klientovi individuálně jak formou a délkou vystoupení, tak i použitím rekvizit, případně prací s brandem. Neváhejte ze svého večírku udělat malou show na úrovni, kterou si zasluhuje. Odměnou vám budou kladné ohlasy vašich hostů a příjemné vzpomínky na neopakovatelný večer.