Vydejte se na místo, odkud je nutné uniknout

Dobrodružství na vás může čekat kdekoliv. Postačí, když mu půjdete naproti. Abyste mohli tvrdit, že jste váš volný den prožili naplno, musíte mít na něho i neopakovatelné vzpomínky. A přesně takové nezapomenutelné chvíle vám přinese hra s názvem escape room Praha, kde o zábavu a s ní spojený smích – nebude nouze.
záhadné dveře

Odhalte záhadu se Samarou

Jestli znáte film Kruh, jistě dobře víte i tom, kdo je holčička jménem Samara. V místnosti, která nese stejný název a ze které je potřeba uniknout, na vás čeká pokračování příběhu o tajemné kazetě, která za sebou nechává mnoho obětí. Přijít na správnou odpověď ovšem musíte ještě předtím, než vám uplyne časový limit.
Na hru máte celkem 75 minut a můžete se jí zúčastnit v počtu hráčů 2 – 5.Tým si sestavte dle vlastního výběru, ovšem nejmladšímu hráči by mělo být alespoň 15 let. Je důležité upozornit na to, že je tato hra vhodná pro dospělé a poměrně náročná na logické myšlení a schopnosti pracovat ve skupině.

Dvojitý agent vás může poplést

Úniková hra s názvem Dvojitý agent je přibližně na stejné úrovni obtížnosti v porovnání se Samarou, ovšem její děj je zcela odlišný. Vaším úkolem bude zjistit detektivní záhadu, která se bude týkat zmizení vašeho kolegy (taktéž agenta), který získal přístup k tajným informacím.
Nebude snadné uhodnout, kdo za to může a možná vás na konci překvapí i to, že je všechno jinak, než se zdá.
únikový východ

Kouzlo únikové místnosti

Zábavná hra, při které se pobavíte, ale rovněž i pořádně zapotíte, je fantastickou volbou na program v době vašeho volna. Máte jedinečnou příležitost ocitnout se v dění velké záhady, prozkoumat všechny možnosti a hledat různé schované kódy, hlavolamy a indície, které vás přivedou na správnou odpověď. Dávka zdravého napětí v podobě omezeného času a situace, kdy musíte spolupracovat s vašimi spoluhráči je něco, co zvýší úroveň samotné hry.
Nenechte si ji proto ujít a pusťte se do ní s plným nasazením a odhodláním vyhrát.