5 tipů, jak se stát kvalitnějším milencem

            Sex je přirozená věc, která doprovází (skoro) každého jedince v jeho životě. Sice si každý muž chválí své přirození a své schopnosti v posteli, ale občas tato schopnost pokulhává a z vášnivého aktu se stane trapné válení se těla na těle. Díky těmto pěti tipům se Váš sexuální život může zlepšit a očividně se pak zlepší i všeobecný vztah s partnerkou. Nebudeme si nalhávat, že sex není ve vztahu důležitý. Je to důležitá součást vztahu, bez které vždy bude něco chybět do úplnosti Vašeho soužití.
polonahý pár

Pijte méně alkoholu

            Alkohol je chutná a návyková věc, bez které si málokdo dokáže představit svůj život. Není nic špatného na tom si dát o víkendu jedno nebo dvě piva, ale časté pití alkoholu způsobuje neplodnost a horší erekci. Je opravdu nepříjemné, když v půlce aktu Váš nástroj vypoví funkci. Pak je celý večer zkažený a Vaše ego je někde zahrabané na zahradě.

Jezte méně masa, více zeleniny a ovoce

            Málokterý muž si stěžuje, když se jeho milenka hodlá po orálním uspokojení polknout výsledek jeho snažení. Ne vždy je to příjemný zážitek, po kterém se partnerka chutí olizovala, ale to lze změnit! Chuť je ovlivněna Vaší stravou. Pokud jíte hodně masa a nezdravá jídla, je váš výtvor samozřejmě slaný a ne moc chutný, ale pokud jíte hodně ovoce (hlavně sladký ananas), může být výsledná chuť snesitelná – sladká.   

Méně masturbujte

            Tato rada je pro jedince, kteří se uspokojují klidně i třikrát denně. Sex nebude zas tak kvalitní, když jste všechnu energii dali do sebeuspokojování. Občas chvíli abstinujte, pak se na partnerku budete těšit mnohem víc a Váš výsledek bude určitě uspokojivější!

Méně berte, více dávejte

            Jím je myšleno to, že byste neměl nechávat všechnu práci na partnerce, ona si chce taky užít příjemné pocity. Občas ji nechte si lehnout a udělejte jí dobře, aniž by ona musela uspokojit Vás.
dívka v posteli

Bavte se spolu o sexu

            Tato konverzace asi bude trochu trapná, ale měli byste se bavit o tom, co toho druhého uspokojí a co toho druhého baví. Trocha sexuální teorie nikdy nikomu neublížila. Pokud Vám něco na Vašem sexu vadí, s citem to řekněte, příští sex pak bude určitě lepší!