Muži a hudba – jaký styl o nich co vypovídá?

Poslech hudby, má na náš život příznivé účinky.Ne nadarmo se říká, že hudba léčí. Jak ženy, tak i muži mají svůj žánr hudby, který upřednostňují před těmi ostatními, a když si chtějí pustit dobrou hudbu, sáhnou po jednom z nich. Co o mužích prozradí to, jaká hudba jim hraje v životě? Překvapí vás, že opravdu hodně.
metalová kapela

„Slaďoušci“

Hudba jako je klasická, byla známější v dřívější době. Přes to, se nevytratila z podvědomí lidí a u některých je pořád ještě v oblibě. Muž, který poslouchá klasickou hudbu vede klidný, spokojený život, umí si zachovat chladnou hlavu a řešit problémy, pokud možno nekonfliktně. Výborně si poradí v každé situaci, je trpělivý a vše mu jde „od ruky“, protože dělat věci s rozvahou je někdy mnohem zásadnější, než panikařit.
klobouk s peřím

Rockeři

V této moderní době je rockový žánr velice oblíbený. Rock se zmodernizoval a už není jenom o chraplavým hlasu, s vlasy až po zem. Existují různé podoby rocku. Proto si i muži, kteří na to nevypadají, můžou na „rokeře“ hrát. Tito muži jsou tělem i srdcem jako tenhle styl – „zlí kluci“. A je nepsaným pravidlem, že je ženy milují. Jsou dobrodružní, spontánní, užívají si života, vedou bohémsky život a vždycky mají kolem sebe spoustu žen. A umí se také, pořádně zamilovat!

Folkloristi

U muže, který holduje lidovému stylu hudbu, tomu tak bude i v životě. Takový muž lpí na tradicích, kultuře a umění. Není důvod se domnívat, že je to zastaralý styl hudby. I tento žánr se postupně dostává k moderním způsobům jeho prezentace. Muži, kteří ho poslouchají možná ženy nepřitahují tolik jako ty ostatní, ale takový muž má charisma, smysl pro humor a v životě prostě vše vypořádáno. Je veselý, přátelský a hodně společenský.
strunný nástroj

Popeři

Styl známy jako pop je v zkratce populární hudba. Muži, co ho poslouchají si zpravidla nestojí za svým, často mění svůj názor a také i ženy. Nejsou stereotypní a mají rádi změny. Jsou však moderní a vědí, jak žít život v danou chvíli. Život s takovým mužem vám zajistí i to, že nikdy nebudete pozadu. Je stylový, otevřený a vždycky si ho všimněte, ať se objeví kdekoliv.

Metalisti

Zde můžeme říct, že tito muži jsou frajeři. Podoby metalových žánrů jsou různé, ale obecně se dá říct, že jsou melodické, chytlavé a často hrané. Hudba pro muže – i tak se to dá napsat. Muži, kteří poslouchají tento styl, jsou energičtí, plný života a nikdy s nimi nezažijete pocit, že se budete nudit. Navíc, i když se to nezdá jsou rodinné typy, což každá žena určitě umí ocenit.