NOHY NAHORU

Svou milovanou zbožňujete, protože je to žena, jakou jste si přáli vždycky mít. Jste ale dospělý muž, kterému už nemůže stačit jenom dokonalá tvářička jako z pohádky. Měli byste myslet i na budoucnost, ve které táto dáma, doma nehne bohužel ani prstem. Pokud ji je domácnost cizí a ve všem se spoléhá jenom na vás, je čas se zamyslet nad tím, jestli se neporozhlédnout někde jinde. Nebo ji můžete zkusit něco naučit.
štětka na prach
Pár triků, jak své panence pomoct být ženou:
1. Uveďte ji do rozpaků:Zkuste ji dostat do situace, kdy se bude cítit provinile za to, že nemá něco pod palcem. V tomto případě je zcela namístě vzpomenout fakt, jak se o vás starala vaše maminka. Třeba pochopí, že ženy nejsou jenom na parádu.
2. Zapojte ji do vaření:Pokud nikdy nedržela vařečku v ruce a hrnec bere jako misku na odkládání věcí, navrhněte ji, ať si něco společně uvaříte. Že prý neumíte vařit? Nevadí, to co váš vztah zaručeně spojí jsou společné aktivity. Berte to jako výzvu a uvařte si jídlo, ať ví, že restaurace není jediné místo, kde se dá najíst.
3. Vezměte ji na rodinnou oslavu:Taková velká rodinná událost si žádá hodně příprav a také hodně úklidu! Pokud s ní budete sedět na gauči, sama od sebe nehne ani prstem. Je na vás ji navrhnout, ať se společně zapojíte do příprav a pak třeba i do mytí nádobí. Prožijte pár takových oslav a na ty další, už bude „kmitat“ sama bez vyzvání.
4. Pozvěte si přátelé:Když mají přijít přátelé, je potřeba jich něčím pohostit. Naučte ji samostatnosti, před jejích příchodem se musí uklidit a nachystat něco k snědku. A samo se to neudělá!
žena s růží
5. Nerozdávejte peníze!:Pokud ji budete zavalovat velkým množstvím peněz (na veškerou její kosmetiku a módní hadříky) je zcela pravděpodobné, že si ji rozmazlíte a ničeho si nebude vážit. Chce si něco koupit? Peníze si může vydělat i sama a za ně si koupit jenom to, na co má. Naučte ji pokoře!
6. Pomůže kamarádka:Máte v okolí kamarádku, která je co k čemu a mohla by vaší partnerce osvětlit, jaká žena je v životě užitečná? Ať si s ní promluví. Třeba pak bude umět prozřít a zjistí, že život ženy není jenom o krásné rtěnce a dokonalém make-upu.

CÍL NENÍ UDĚLAT Z NÍ SLUŽKU!

Ženy nejsou stroje! Není povinností žádné ženy dělat vše kolem domácnosti, vaření a muže sama. Pokud už máte doma takovou fiflenu, ukázat ji jaká žena je do vozu i do kočáru můžete, ale mějte na paměti, že vaše pomocná ruka bude vždycky potřeba! Partnerka vám nemá sloužit, ani se o vás starat jako o mimino. Proto si všechno, co doma zastane vždycky važte! A když toho bude moc, určitě ji pomáhejte.