Když fantasy, tak na správném místě

Zíráte na monitor, a ptáte se sami sebe, proč trenér staví pořád dokola ty samé hráče, a nedá raději šanci mladým? Nebo se naopak divíte, proč je mužstvo složené jenom z mladých zajíců? Zkrátka, říkáte si, že byste to svedli lépe? Pak právě pro vás je tu fantasy liga. Princip je jednoduchý a komplikovaný zároveň. Sestavíte si vlastní mužstvo z hráčů, které chcete vy. Můžete si postavit svojí vysněnou útočnou dvojici nebo sestavit obranu, přes kterou by neprojel ani tank. Jakmile máte mužstvo sestavené, začnete sbírat reálné body, podle toho, jak se „vašim“ svěřencům daří. Můžete také vyzývat své přátele a známé k virtuálním soubojům, které jsou zrovna tak napínavé, jako skutečné mače.
míč na trávníku
Kouzlo fantasy ligy je v tom, že se musíte chovat jako skutečný trenér anebo majitel. Tedy musíte sledovat formu aktuálních hráčů, jejich zdravotní stav i cenu na trhu. Musíte řešit reálné problémy. Na nákup hráčů máte omezený rozpočet, a musíte mít náhradníky pro případ, že se někdo zraní. Pokud je hráč ze hry v reálném sportu, tak nenastupuje ani ve fantasy lize, a vy to musíte řešit.
u hokejové brány
Díky tomu si budete udržovat perfektní přehled o tom, jak si jednotlivé týmy i individuální hráči vedou. Kromě toho budete jistě také první, kdo si všimne nadějného křídla nebo slibného brankáře. Těchto znalostí pak využijete při sázení. Ano, i na fantasy sport se dá sázet, a peníze, které vyhrajete, jsou naprosto reálné. Z koníčku se tak může stát i velmi zajímavý přivýdělek. Nejlepší částí celé hry je ale stejně to, že si užijete spoustu zábavy se svými přáteli, a možná poznáte i nějaké nové. Fantasy hraní je totiž taková zábava, že jakmile si na režim jednou zvyknete, tak nebudete chtít přestat. Hrát se dá prakticky všude, tak s chutí do toho. Uvidíte, že hra vám přinese plno vzrušení a napínavých chvilek, které ke sportu neodmyslitelně patří.

Posted in Nezařazené