Čím se liší kožená kabelka od ostatních

Není pochyb, že kožená kabelka patří dnes k těm nejpopulárnějším. Mají ji v oblibě ženy po celém světě. Jaké jsou však její vlastnosti, kterými si toto výsadní postavení zasloužila? A jak si vede v porovnání s jinými?

V první řadě je nutné říci, že kůže je při správné péči velmi odolný materiál, který vydrží skutečně dlouho. To samozřejmě znamená, že nebude tak často potřeba kupovat novou kabelku, což samozřejmě povede k úspoře peněz.žena s kabelkou přes ruku

Zapomenout nesmíme ani na fakt, že vypadá skutečně dobře. Její textura je velmi příjemná na dotek, což opět přispívá k tomu, že se i velmi dobře nosí.

S tím souvisí další plus, kterým je její vysoká nosnost. Můžete dát do své kabelky spoustu věcí, aniž byste se museli bát, že se protrhne či že se utrhnou uši. To ocení zejména ženy, které tam http://zeny.iprima.cz/moda-krasa/idealni-kabelka-na-zimu-jak-ji-vybrat-kombinovat nosí prakticky vše až na kuchyňský dřez.

A s tím je spojen i fakt, že díky tomu, že se snadno neprotrhne, je možné tam dávat i ostřejší předměty, aniž bychom se museli bát jejího poškození, i když určitá opatrnost je zde samozřejmě na místě. Koneckonců ačkoliv je kůže velmi odolná, není nezničitelná.

Díky svému hladkému, nepromokavému povrchu se také velmi dobře čistí. Pokud se zašpiní, obvykle postačí pouze hadřík namočený ve vodě, a kabelka je opět jako nová. Nemusíte ji tedy před důležitou akcí půl hodiny drhnout jen proto, že vám při odchodu sklouzla z ramene a spadla do bláta.

To vše zní skutečně dobře, má ale i nějaké nevýhody? Ano, má. Především je tu cena. Kůže patří k nejdražším materiálům, není tedy divu, že se to odráží i v ceně kabelky. Ta je oproti ostatním přeci jen o dost vyšší.sedící žena s kabelkou

Dále je zde fakt, že ačkoliv jde o skutečně odolný materiál, určitou péči potřebuje, jinak začne praskat, především za horkého počasí nebo pokud ji používáme denně. Při správné péči se však není čeho bát.

Také v případě poškození není oprava zrovna jednoduchá. Je málo pravděpodobné, že byste ji zvládli sami, tedy alespoň tak, aby byla obnovena původní funkce. Je potřeba ji svěřit do péče odborníka, což samozřejmě také stojí peníze.

I přes výše uvedené je fakt, že se jedná v současné době o nejspíš ten nejlepší materiál, který lze na kabelku použít. Pokud si ji tedy koupíte, rozhodně neprohloupíte.