Šťastní a krásní!

Bylo by prostě nádherné a úžasné, kdyby nám dokonalá svatba zaručila i dlouhý spokojený manželský život už navždy. Bohužel toto vám nikdo nezaručí, na tom budete muset pracovat vy dva, při své společné cestě. S čím se však dá něco dělat je zajištění toho nejkrásnějšího svatebního dne, který musí být prostě velkolepý, s fotek v albu na ni budete opravdu vzpomínat celý život. Nevěsta jako vystřižená z pohádky, ženich celý dojatý a plný sál spokojených svatebčanů, co více si přát.
Samozřejmě, aby byla tento den D, jak se patří dokonalý, rozhodně vám nebudou stačit šaty s bohatou sukní a třpytkami, i když je to samozřejmě základ. ženich s nevěstouCo se pouze vzhledu budoucí paní šťastné týče, bude potřeba dobrá kadeřnice a taky vizážista, nesmí chybět ani padnoucí šperky. No a k čemu by tohle vše bylo, kdyby nebylo fotografa, který tyto momenty spolehlivě zachytí?
A to je jen vzhled nevěsty, je to mnohem víc, zajistit jídlo pro hosty svatební dort, muziku. A pokud chcete, aby na svatbu někdo dorazil rozeslat originální svatební oznámení!
Už teď se vám motá hlava a možná se vám chce i panicky brečet, že tohle se přece nedá zvládnout naplánovat a to zdaleka výčet, toho co je třeba zařídit, není absolutně kompletní! Máte tedy celkem tři možnosti, jak dále postupovat!

  • Skromná svatba na úřadě

První možnost je hodně radikální, tou je, že se naprosto vzdáte svého snu o dokonalé pohádkové svatbě. Místo toho si uděláte velmi skromný obřad v oddací síni, kde budete pouze se svědky a nejbližší rodinou a potom vyrazíte na společný oběd. Nějaké zařizování tady samozřejmě také je, ale dá se v klidu zvládnout například s pomocí spolehlivé svědkyně nebo svědka.

  • Zbláznit se z toho

V žádném případě se velké svatby nevzdávat a jít do toho i za tuto cenu. Na pomoc vám přispěchají snaživé kamarádky, ale za chvíli toho všichni budete mít až na hlavu. Ne vždy jsou všichni ve službách spolehliví a vy si nakonec ani svůj den neužijete, tak jak jste doufali, protože budete zničeni z nekonečných příprav.snímek nevěsty z výšky

  • Svatební koordinátor

Najměte si spolehlivého svatebního koordinátora, který všechnu práci udělá za vás a vaši svatbu vyladí do posledního detailu. A z vás budou nadšení novomanželé s úsměvy na tvářích!