Dobře zvažte, co začnete těžit

Přečetli jste si několik zajímavých článků o virtuálních měnách v médiích, něco podrobnějšího na internetu, a také na specializovaných webových stránkách, a proto nyní uvažujete o tom, jak si všechny nabyté vědomosti ověřit v praxi? Pokud vás láká zúročení získaných informací, můžete se vrhnout na těžbu virtuální měny. Dejte si pouze pozor na to, kterou či které z nich si vyberete.

analytika)

Bez pochyby nejznámější a nejvíce ceněný bitcoin už snad ani nemá cenu těžit. Je na něj zaměřeno tolik pozornosti a velká část měny již byla vytěžena, takže ověřování každé další transakce vyžaduje opravdu veliký výkon těžebního zařízení. Takže každý, kdo by se chtěl do těžby bitcoinu pustit, se už neobejde bez speciálního asic mineru s obrovským výkonem, a přirozeně i s velkou spotřebou elektřiny.

Nicméně jsou zde ještě mnohé jiné typy elektronických peněz, které zatím stojí v pozadí a mají slibný potenciál do budoucna. Záleží jen na vás, které z nich vás zaujmou.

Pokud byste však hledali virtuální měnu, která může být v budoucnosti velice slibná a na svou příležitost na trhu stále ještě vyčkává, a zároveň k její těžbě nepotřebujete speciální výkonná zařízení za desítky tisíc korun, měli byste se zaměřit na zcash .

aplikace

Jedná se o dosud poměrně málo známou virtuální měnu, která si ovšem na burze nestojí ani zdaleka špatně, a lze předpokládat její postupný růst. Především proto, že je založena na principu naprosté anonymity. Zcash šifruje cesty jednotlivých transakcí tak, že nikdo nemá zpětně šanci zjistit něco o tom, odkud dané transakce pocházejí. Tato měna tak maximálně utajuje veškeré citlivé a osobní údaje, a je z tohoto pohledu naprosto neprolomitelná. Pokud tedy stojíte o maximální anonymitu a o to, aby vaše obchodní transakce byly v bezpečí, je to šance pro vás. Ať již tedy chcete zcashe vlastnit kvůli budoucímu zhodnocení anebo s nimi obchodovat, tak těžba této měny může být tou pravou trefou do černého.