Také vás trápí zamotané šňůry od nabíječek k telefonu?

Nejvíce nepříjemné jsou ty problémy, které jsou zdánlivě malé, a kterým nevěnujeme mnoho pozornosti do chvíle, než se nám zkrátka přihodí. Když je nejméně čekáte, tak jsou tu a komplikují vám život.

usb kabel k telefonu

A to je přesně případ zamotaných šňůr od nabíječek mobilních telefonů. Už bychom našli asi opravdu jen velice málo domácností, ve kterých by nebyl víc než jeden mobilní telefonní přístroj. Mnohem častěji to bývá tak, že každý člen domácnosti má alespoň dva mobily. A vzhledem k pestrosti konektorů a různých typů nabíjení takových přístrojů je docela pravděpodobné, že co jiný přístroj, to jiný typ nabíječky.
Jenže kdo by každou nabíječku dával na jiné místo, na takové dlouhé šňůry přece jen není příliš hezký pohled. Takže šup s nimi do šuplíku, ať jsou hezky schované.
Avšak jak už to bývá, tak právě na takovém místě se všechny kabely tak nějak samy od sebe propletou a pomíchají. To je jejich přirozená vlastnost, se kterou snad ani nejde hnout. Dá se s tím vůbec něco dělat? A hlavně, dá se vůbec vyhnout těm nepříjemným problémům, které vždy následují ve chvíli, kdy člověk musí rychle jednu z těchto nabíječek popadnout a běžet s ní pryč?

Ale ano, váš život může být mnohem snazší a bez těchto zbytečných nesnází. Stačí k tomu málo. Pořiďte si univerzální usb kabel s vyměnitelnými koncovkami
a máte po trápení.

kabely k telefonu

Ovšem, opravdu je to tak, a pokud vás to dříve nenapadlo, tak je ten nejvyšší čas, abyste si i vy domů takovou vychytávku pořídili. Skutečně vám stačí jen jediný nabíjecí kabel, který má tři vyměnitelné koncovky a máte vystaráno – všechny vaše mobilní telefony si od té chvíle vystačí s jedinou nabíječkou a s jedinou šňůrou. Ta je navíc opletená nylonem pro zamezení lámání a magnetické spojení mezi koncovkami se postará o to, že budou koncovky na místě držet jako přibité.