Jste v nepříjemné situaci, kdy vám nikdo nepůjčí?

tráva, dřevěný domeček

Možná ta kaše není tak horká, jak vypadá, protože existuje možnost, že vám půjčí i bez toho, že byste museli dokazovat příjem. Ručit můžete svojí nemovitostí, a je naprosto jedno, jestli je to rodinný dům, byt v osobním nebo družstevním vlastnictví nebo chata či chalupa. Ač to může vypadat divně, jsou lidé, kteří vám půjčku poskytnou i bez toho, že byste museli dokazovat jaká je vaše výplata nebo prokazovat jestli nemáte nějaký záznam v registru dlužníků. Tyhle věci prostě nebankovní sektor neřeší. Můžete tedy díky tomu vyřešit svoji situaci rychle a efektivně.

Jak vypadá naše hypotéka bez příjmu?

Zní to pravda trošku záhadně, ale není to úplně tak, jak vypadá. To že nemáte pravidelnou dávku financí, a jste třeba v důchodu nebo na mateřské, není překážkou pro nebankovní půjčku, protože tak to v tomto sektoru prostě nechodí. Zárukou pro půjčku peněz je v tomto případě fakt, že vlastníte nějakou nemovitost. Ale navíc ta nemovitost nemusí patřit ani vám, ale jejím majitelem může být i třetí osoba, která se svým majetkem za vás zaručí.

Spadl vám kámen ze srdce, že zase budete moci v klidu spát?

Stres z dluhové pasti vás už dlouho moc v klidu spát nenechal. Ale nezoufejte, řešení je už jistě vidět. Jestli je vám 18 nebo 80 let nás netrápí a vás taky nemusí, pokud máte svoji nemovitost nebo máte někoho, kdo se za vás zaručí, můžete nás kontaktovat a dohodneme podmínky. Nebude to trvat dlouho, protože dobře víme, že kdo rychle dává, dvakrát dává. Naše hypotéka bez příjmuje připravena vám kdykoli pomoci z vaší prekérní situace, až do té míry, že už budete konečně moci v klidu spát.

Jak rychle vám můžeme pomoci?

Pokud nás kontaktujete přes on-line formulář, a vzápětí poskytnete i fotky nemovitosti, kterou můžete ručit, budeme schopni vám pomoci do 24 hodin od žádosti.

Budete potřebovat nějaké peníze, které budete přikládat k žádosti o hypotéku bez příjmu?

Tady vás jistě potěší fakt, že žádné peníze nepotřebujete, a přesto vám půjčku schválíme. Tedy v první řadě nám nemusíte dávat žádné peníze předem a následně můžete po malých splátkách platit až 30 let, aniž byste nějak extrémně zatížili váš už tak napnutý rozpočet.

komínky z mincí, bankovka