Kalkulačka BMI

Kalkulačka BMI

BMI index neboli body mass index, je takové označení, které se používá hlavně jako indikátor obezity, nadváhy, podlahy či normální váhy. Jsou zde důležité dvě proměnné. První proměnná je výška a druhá je hmotnost. Je to takový ukazatel, dle kterého zjistíte, jak si na tom vaše tělo stojí. Je ale důležité, abyste věděli, že v případě velkého zastoupení svalové hmoty, vám může tento index ukázat, že jste v obezitě či v nadváze. Tento index bere v úvahu opravdu jenom hmotnost a výšku, proto to není dobré pro sportovce, kteří disponují větším zastoupením svalové hmoty. Je to dobré pro lidi, kteří nesportují a chtějí orientačně vědět, jestli jsou na tom dobře či špatně. Dle toho, co vám vyjde, můžete využít naše programy, které zahrnují například dietní balíčky na různou dobu dle toho, jaké budou vaše výsledky. Nemějte předsudky ohledně náhrady stravě to velmi rychlé řešení, které obsahuje přesně to, co vaše tělo v tu danou chvíli potřebuje. Nejsou zde opomíjeny ani žádné vitamíny minerály a stopové prvky, proto je to velmi oblíbené a vaše tělo strádat rozhodně nebude.

buďte zdravá a štíhlá

BMI kalkulačka https://bmikalkulacka.cz/ je velmi přehledná a za pomocí jednoduchých parametrů, které vložíte vy online, vám ukáže výsledek.

Chutné koktejly a jiné produkty

Nemáte čas na to, abyste si připravovali vlastní pokrmy? Potřebujete mít jídlo u sebe a kdykoliv si jej udělat? Pokud je tohle přesně váš případ, tak jste na správné adrese. My vám nabízíme instantní jídla, která jsou plná všech důležitých makroživin a mikroživin, které vaše tělo potřebuje a plně vám nahradí stravu.

obézní děti budou i v dospělosti obézní, myslete na to

Můžete si vybrat ze sladkých koktejlů, tyčinek, polévek, hlavních pokrmů či dalších doplňků stravy, které jsou založené hlavně na vyšším podílu proteinů či tuků a to hlavně zdravých tuků z oříšků. Je důležité omezit hlavně sacharidy. Proto se v našich výrobcích sacharidy moc nevyskytují a nabízíme vám vše tak, abyste hubli. Můžete si vybírat z několika balíčku, které budou pro vás výhodné.