Ketogenní, keto, bílkovinová, proteinová dieta

Všechny tyto názvy označují jeden způsob hubnutí. Proteinová dieta je založená na systému štěpení tuků. Objevena byla teprve nedávno a to v USA na Harvardově univerzitě. Právě tam profesor George L. Blackburn zkoumal štěpení tuků v organismu. Přišli na nový systém likvidování tuků v těle a to za pomocí štěpení tukové tkáně. Díky tomu se dá zhubnout snadno a velice rychle. Potřebujete k tomu jídla vydatná na proteiny a bílkoviny. Naopak nesmíte už jíst žádná tučná jídla, nebo ta, která se tukem vyznačují.

váha

Ani sacharidy nejsou povoleny. Abychom dosáhli úspěchu, potřebujeme proteiny. Jenom díky tomu nebudeme shazovat svalovou hmotu, která nám zůstane zachována, ale budeme se zbavovat přebytečného tuku v našem těle. Navodíme si tímto způsobem pro tělo přirozený proces zvaný ketóza, který je plně v souladu s naším biorytmem. Jakmile jej udržíme z dlouhodobějšího hlediska, budete moci shodit tolik kilogramů, kolik sami budete chtít a to pouze změnou jídelníčku. Už žádné jo-jo efekty ani hladovění. Naopak při této metodě budete mít dobrou náladu. Budete jíst několikrát denně, takže nebudete hladovět a budete se těšit z každého dalšího dne https://www.prodietix.cz.

Spalování tuků v našem organismu

Při pestré stravě do svého těla budete dostávat větší množství proteinů a bílkovin. Pokud omezíte tuky a sacharidy, vaše tělo navodí stav zvaný ketóza. Odtud také pochází názvy tohoto typu hubnutí. Ketolátky vznikají štěpením tukových tkání a mají schopnost nahradit sacharidy. Sacharidy totiž úplně vypustit nemůžeme, protože jsou primárním zdrojem naší energie. Tímto způsobem je však nahradíme v těle, aniž bychom je přijímali z jídla. Výsledek je zaručen!

kondiční běh

  • Žádné chutě, ani špatná nálada.
  • Žádný jo-jo efekt.
  • Shodit můžete tolik, kolik chcete!

Jídelníček si také můžete sestavit sami. Jídla jsou připravována ve Francii z předních, kvalitních a čerstvých surovin. Každé jídlo je bohaté na vitamíny a minerály. Dodá vašemu tělu vše, co potřebuje. Nemusíte se proto obávat, že byste měli nějaký nedostatek minerálů nebo vitamínů.

  • Jídla si můžete nastavit individuálně podle toho, co máte rádi a co vám chutná.