Klidně se napijte

Klidně se napijte


Je starou známou pravdou, že se před jízdou autem nesmí požívat alkoholické nápoje. Ví to u nás už i malé děti a vědí to i dospělí. I když by se podle statistik soudě mohlo zdát, že je to pro kdekoho z řidičů něco zcela neznámého.
Jenže co když se stane, že si člověk vzpomene na to, že má ještě někam jet, teprve ve chvíli, kdy už je pozdě, kdy už něco vypil? Případně co když se o nutnosti někam jet dozví teprve v okamžiku, kdy už má upito?pivo a světýlka
Zákon a zdravý rozum pak říkají, aby na nějaké to ježdění zapomněl. Jenže ono to nejednou může být hodně nepříjemné zjištění. Máme přece své povinnosti a co když to tedy dotyčnému hodně zkomplikuje situaci?
Nedá se nic dělat. Jestli dotyčný nechce mít oplétačky se zákonem, jestli nechce nocovat na záchytce, nadělat škody na majetku, případně někoho zranit nebo i zabít, má s ježděním dočasně utrum. A může být rád, pokud se mu tato nemilá skutečnost stala právě v našem hlavním městě. Protože tady řešení existuje.
Jistě, ani v Praze si tento člověk nesmí dovolit jezdit pod vlivem alkoholu, ale má to tu snazší aspoň v tom, že si může zajistit odvoz vozu Praha Convoy.cz. Tedy službu, jež zajistí, že bude bezpečně a v pořádku odvezen tam, kam potřebuje, a to svým vlastním autem.vypité láhve
Tady mu pošlou řidiče, který dotyčného naloží do jeho vozidla a tímto ho přemístí do dohodnutého cíle, plus s ním pošlou i řidiče druhého, jenž se pro změnu postará o to, aby se ten první dostal na místo vyzvednutí zákazníka a potom z cíle objednané cesty zase zpět.
Každý se tak má šanci dostat kdykoliv i se svým vozem tam, kam potřebuje. A to bez ohledu na to, nakolik je neschopný řídit. Protože profesionální šoféři odvádějí spolehlivou práci a zabrání tak všemu, co by opilému řidiči potenciálně mohlo hrozit.
Což je, jak jistě sami uznáte, zajímavá možnost řešení. Na niž byste neměli zapomínat ani vy, navštěvujete-li svým vozem místa, kde vám hrozí napití se.