Podpořte svou imunitu masturbací

Křesťanství a společnost hru sama se sebou a dotýkání se intimních partií tabuizuje, což se však ukazuje být velmi negativní. Ukazuje e, že masturbace má dalekosáhlý pozitivní vliv nejenom na tělo muže i ženy, ale také na mysl.
nahý muž

Co všechno masturbace podporuje?

– Podporuje imunitní systém
– Zbavuje stresu
– Zlepšuje náladu
– Rozproudí krev
– Vžene vzduch do plic
– Zlepšuje průchodnost cév
– Dělá spánek uvolněnější a tedy kvalitnější

Kolumbijská univerzita glosuje
Vědci se shodují na tom, že kdyby bylo ve světě farmaceutiky možné vymyslet jedinou pilulku, která by měla tolik pozitivních účinků v jednom a jediný vedlejší důsledek by byla dočasná mírná malátnost a „blissed out“ pocit po několik minut, klienti a zákazníci by těmto farmaceutickým společnostem doslova rvali ruce. Byl by to skutečně miliardově výnosný obchod.
překřížené nohy
Masturbace místo léků
Největší výhodou masturbace je snížení rizika rakoviny prostaty, ale například také již výše zmiňované posílení imunity, a to prosím není glosa. Při ejakulaci se podle vědců vyplavuje společně se semenem také hormon s názvem kortizol – ten zvyšuje schopnost organismu nechat se ovlivnit stresem či infekční chorobou. Navíc se s orgasmem tělo brání pomocí leukocytů proti virům a infekcím, které mohou v těle začínat bujet a snažit se rozvinout nemoc do celkového průběhu.

Platí tedy, že skutečně masturbace odbourává negativní látky z těla a tím posiluje funkci imunitního systému. To je zásadní, když se jedná o lidské zdraví. Jedna z vědeckých pracovnic, která se na tomto výzkumu podílela, prohlásila, že masturbace je nejzásadnější starostí o zdraví, a dokonce je důležitější než čištění zubů.

Balzám pro duši i tělo
Orgasmus v těle uvolňuje dopamin nebo oxytocin, to jsou látky, které nám přivádějí pocit uvolnění, odměny, potěšení, důvěru a lásku nebo pohodu, spokojenost. Tuhle akci umí v těle vyvolat jenom drogy a sex, nic jiného v téhle míře.