Máte právo na své zájmy

Muži jsou často připodobňováni k věčným chlapcům. Kvůli bezprostřednosti a hravosti se ženy do mužů obvykle zamilovávají.Proč tedy v manželství mají ženy často tendence muže umravňovat a nabádají je k tomu, aby se začali chovat jako dospělí lidé, což znamená, aby se věnovali jen a pouze rodině?
zoufalý blogger
Jak se to projevuje? Například v tom, že ženy začnou mít tendence rozhodovat o volném čase manželů. Zakazují jim setkávání s kamarády a sportovní aktivity.To vše ve jménu rodiny.Ti hraví odvázaní muži se stávají v péči některých žen bačkory, které ztrácí pomalu a jistě svou vlastní vůli.
Dokonale se s tímto tématem porval český film Teorie tygra se skvělým Jiřím Bartoškou v hlavní roli.

Samozřejmě, když muž založí rodinu, je pochopitelné, že nemůže trávit veškerý svůj volný čas na fotbalovém hřišti nebo v hospodě u piva. Nedokázat se odpoutat v přiměřené míře od svých kamarádů to znamená počínat si nezrale a nedospěle. Na druhou stranu nechat si poroučet od manželky, znamená ztratit svou vlastní tvář.

Je čas si promluvit

Pracujete? Nosíte domů slušné peníze? Dáváte manželce dárky a přinesete jí občas květinu? Hrajete si s dětmi? Jezdíte s rodinou na výlety a dovolené? Pomáháte alespoň někdy manželce v domácnosti? Pokud jste na otázky odpověděl ano, jste bezva chlap a měl byste se zamyslet nad svým volným časem.

Copak nemáte právo vyrazit si čas od času s kamarády na fotbal nebo na jedno? Nemáte právo dopřát si čas od času dobití baterek? To, že máte rodinu ještě neznamená, že jste odsouzenec, který nemá právo na to určovat si svůj čas a věnovat se tomu, co má rád. Pozor, mezi koníčky nepatří každodenní návštěva hospody. Zajít na jedno s kamarády je něco jiného, než dát každý den deset.
závodníci na trati
Některé ženy jsou v tomto ohledu poněkud bezohledné. Tolerantní jsou obvykle hlavně ty, které mají samy určité zájmy. Rády si jdou zacvičit nebo chodí s kamarádkami do tvůrčích dílen.

Pokud Vaše žena odmítá akceptovat Vaše zájmy, neměl byste nechat dusno ve vaší domácnosti gradovat a rozhodně byste si s ní na toto téma měl co nejdříve promluvit.