Prodej domu v Chorvatsku.

Kdo by neměl rád Chorvatsko? Prostě Jadranské moře je pro nás srdeční záležitostí, kam se značná část našinců rok co rok věrně vrací, strávit zde aspoň pár dnů vysněné dovolené. Krásné čisté moře, přívětiví lidé, teplé počasí, krásný čas u moře by mohl být nekonečný…Že e to nejde? Že je to jen sen? Ba ne, není! Nyní se vám skýtá jedinečná možnost stát se součástí přímořského života, trávit zde dny od jara do podzimu, nebo i klidně celý rok. Stačí se trochu odvázat, zajistit si práci na dálku, nebo pokud už odpočíváte v zaslouženém důchodu a nic vás tudíž neváže, máte dveře otevřené.

domy Chorvatsko

Právě pro vás je tu nevídaný projekt a to nabídka zbrusu nových apartmánů, které právě procházejí svým zrodem. Prostě jedinečná nabídka prodeje domů v Chorvatsku Najadranu. Ano a dokonce přímo v Dalmácii, která je považována za perlu celého Chorvatska. A to není vše! Nejen, že můžete koupit svůj vlastní apartmán, ale dokonce můžete ovlivnit i jeho konečný vzhled. Výstavba je v plném proudu, dokončení se očekává v nejbližší době. Apartmánové domy jsou pár metrů od pláže a zrovna tak blízko do centra. Přízemní apartmány disponují zahradou a ostatní mají terasy s výhledem na moře. Jejich umístění v druhé řadě od moře jim dává jedinečný punc exkluzivity daného místa.

dům v Chorvatsku

Vše nové, krásné, prostorné a moderní. Nikdy více hledání volných ubytovacích kapacit. Prostě pojedete do svého a v době vaší nepřítomnosti můžete pronajmout, nebo zapůjčit apartmán přátelům, kolegům, známým, prostě nenechat apartmán ležet ladem. Ještě vám v této době vydělá nějaké peníze. Co víc si přát. Slunná Dalmácie na vás čeká a může se v brzké době stát vaším druhým domovem. Vzhledem k tomu, že o apartmány je veliký zájem a budou v brzké době zcela rozprodány, je vhodné vybrat si tem svůj co nejrychleji. Této investice rozhodně nebudete litovat.