Rychlost a kvalita v jednom

Je to dost podivuhodné, ale spojit absolutní kvalitu s rychlostí provedení k sobě moc nepasuje, viďte? A přesto je to možné! Budete se divit, ale mobilheim je tohoto tvrzení perfektním příkladem!

Je fakt, že nejste moc šikovný. Za to se stydět nemusíte, protože vynikáte zase v jiném oboru. Kde je psáno, že každý muž pod sluncem musí postavit dům vlastníma rukama? Ano, máte pravdu. Staré pořekadlo tvrdí: Zasaď strom, postav dům, zploď syna. Ale to všechno přece můžete hravě splnit.
Teda až na toho syna. Někteří muži by potřebovali několik manželek k tomu, aby to jednou vyšlo. Ale strom a dům opravdu problém není!
Mávnutí kouzelného proutku zaměňte za mobilheim
Vy ale nyní stojíte před problémem rodinného domu. A Vaše požadavky zavánějí trochu jejich nesplnitelností. Jste si toho vědom, viďte?
1. Chcete rodinný dům nejpozději ihned.
2. Nejlépe bez Vašeho osobního přičinění.
3. Aby s jeho stavbou nebyly žádné starosti!
4. A aby byl hned vybavený.
No, tak to jsi opravdu vtipálek, řeknou si lidé ve Vašem blízkém okolí. To bys potřeboval kouzelný proutek, ozývají se hlasy kolem Vás.
A víte, že žádný kouzelný proutek ani nebudete potřebovat, a přesto se Vaše požadavky dají hravě splnit? Řešením je mobilheim!

Vytřete všem zrak
Máte úžasnou příležitost ukončit pochybovačné hlasy ve Vašem okolí tím, že na prázdnou stavební parcelu necháte přivézt dům. To koukáte, viďte? Vy si ho jen vyberete a oni Vám ho přivezou. Ze dne na den bude Váš nový rodinný dům stát na místě!
Budou tímto řešením splněny Vaše zvláštní požadavky? Samozřejmě, že ano! Vy totiž nebudete muset ani připravovat desku, na kterou bude dům postaven. Vy si jen na něj počkáte.
A co dál?
Dál už nebude nic jiného, než to, že si odemknete, nastěhujete své osobní věci, pustíte si televizi, uvaříte kávu a usednete do pohodlného křesla. Jak dlouho to tedy trvalo? Kolik jste se nadřel?