Spokojené stáří máte zajištěno

Lidé se často zbytečně trápí. Celý život se za něčím honí, něco neustále zařizují a vyřizují. Chodí do práce a z práce domů, uklízí, vaří, starají se o děti. To všechno a ještě mnohem více toho musíme opravdu zvládnout. Jenomže naštěstí jsou zde i jiné věci, které nás také mohou potkat. Máme milujícího partnera, který je nám oporou. Rodinu, která je láskyplná. Přátelé a ostatní příbuzné, kteří nám mluví do života, což je někdy také potřeba, viďte? Také zájmy a koníčky, dovolené. To jsou všechno krásně strávené chvíle. Jakmile zestárneme, budeme si těchto věcí nadmíru vážit. Všech zážitků a našeho spokojeného života. Jak může být ale ještě spokojenější?

růst penět

Zajistěte se na stáří už nyní! Nebudeme vám říkat, abyste si brali nějaké půjčky nebo abyste si šetřili miliony na důchod, jenom je zde možnost, jak se také můžete zajistit a to formou hypotéky!
senioři v posteli
Říkáte si, jak by to asi tak bylo možné? Jednoduše! Tato americká nebankovní hypotéka totiž poskytuje peníze všem bez rozdílu věku nebo pohlaví. Peníze navíc můžete využít na cokoliv, co potřebujete. Nemusí to být ani na bydlení! Ručíte samozřejmě nějakou nemovitostí a podle toho se vám vyplatí částka, která bude určená. Splácíte běžně jako klasickou hypotéku, například měsíčními splátkami a úrok máte nízký jako v bance. Potěší jistě také doba splácení a to je od jednoho roku až například na dobu třiceti let. Podívejte se na příklady: https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/.

Další otázky jistě ve vaší hlavě vyvstávají

Co dokazování příjmů? – zde žádné není. Nemusíte nic prokazovat ani dokazovat. U nás má dveře otevřené naprosto každý a to bez rozdílu toho, jestli vyděláváte minimální mzdu nebo třeba sto tisíc měsíčně.

Co když mám už nějaký záznam v registru? – nejsme banka, ale nebankovní instituce, kterých se nějaké registry netýkají. Navíc malé prohřešky vůbec nevadí. Zkrátka žádné registry neprojíždíme!